X

2014 yılında Mahmut Fırat DEMİRCİGİL (İnş.Müh.) tarafından DEMİRCİGİL İnşaat San. Tic. Ltd.Şti. ünvanıyla Adıyaman merkezli kurulan ve 3 yıla yakın geçmişi bulunan bir genç dinamik bir firmadır. 


Kuruluş öncesinden başlayan çalışmalardan, sektöründe büyük firmaların pek çok projesinde altyapı işleri ve birçok üst yapı toplu konut projelerini başarı ile gerçekleştirmiş olup, kurulduğu yıldan bugüne kadar kaliteli ve dürüst hizmet anlayışındaki iddiasını alt yapı projelerinde, üst yapı konut ve diğer resmi kurum ve kuruluşların işlerinde uygulamaya döken bir firmadır.


Konusunda tecrübeli, dinamik ve çalışkan teknik kadrosuyla müşteri odaklı çalışan, sürdürebilir bir başarıyla pazar payını artırarak geleceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi, sektörünün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir. 


İnşaat sektöründe DEMİRCİGİL İNŞAAT olarak büyüyen müşteri portföyü ile faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin, ülke ekonomisinin, işçi sağlığı ve güvenliğinin de korunması bilinci ile kaliteden ödün vermeden kusursuz iş idealini gerçekleştirme düşüncesinde hareket etmektedir.


DEMİRCİGİL İNŞAAT olarak, yeni bir oluşum içerisinde kazanılan tecrübe ,bilgi birikimi , geçmiş tecrübe ve deneyimlerimizden faydalanarak , tüm ekip olarak bildiğimiz işi yapma arzusu içinde banka şubeleri, konut, mağaza vb. ince işler konularında tadilat ve dekorasyon işlerini gerçekleştirmeyi ve yine alanında en iyisi olmayı hedef benimsemiş bulunmaktayız.
 

VİZYONUMUZ
Türkiyenin her yerinde saygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir firmadan daha fazlasını vaat eden saygın ve piyasa değeri yüksek, lider olmaktır.


MİSYONUMUZ
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak YEŞİL BİR DÜNYA standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir FİRMA olmaktır.

Tarihçe

USTA TİCARET (Kahta)

 
2014

Demircigil İnşaat (Ankara)

 
2017
 
 
 
 
 
1997

DEMİRCİGİL İNŞAAT (Merkez-Adıyaman)

 
2017

Demircigil İnşaat (Kahta)